string sağgörüsüzlük - MediaSözlük
dd

sağgörüsüzlük

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "sağgörüsüzlük" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."sağgörüsüzlük" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

sağgörüsüzlük nedir, sağgörüsüzlük ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

sağgörüsüzlük nedir? sağgörüsüzlük ne demek, sağgörüsüzlük eş anlamlısı, sağgörüsüzlük anlamı, sağgörüsüzlük açıklaması, sağgörüsüzlük ile ilgili bilgi, sağgörüsüzlük kelimesinin anlamı, sağgörüsüzlük hakkında bilgi, sağgörüsüzlük kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sağgörüsüzlük sözcüğü ne anlama gelmektedir, sağgörüsüzlük kelimesinin eş anlamlısı, sağgörüsüzlük wikipedia, sağgörüsüzlük sözcüğünün eş anlamlıları...

sağgörüsüzlük nedir? sağgörüsüzlük ne demek?
1. isim basiretsizlik

sağgörüsüzlük eş anlamlısı
basiretsizlik

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık